Petek Temizliği

Ordu Kombi Petek Temizleme

  • 10 Yıllık Tecrübe Kaliteli Güvenilir Hizmet Tüm Markaların Petek Bakım ve montaj Hizmeti. Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat Bilgisi için Arayın
  • Petek temizleme servisi olarak profesyonel kadromuzla petek temizliği, kombi bakımı, montajı ve arızalarında hizmet vermekteyiz.
  • Petek temizliği servis işlerimiz ortalama 1-1:30 saat arasında sürmektedir. İlk yapılan işlem tesisat içerisi temiz su ile yıkanma işlemidir.
  • Müşterilerimize en uygun fiyat üzerinden, en profesyonel hizmeti sunarak petek temizliği hizmeti sağlamaktayız.
  • Müşterilerimizin memnuniyeti için sizlere kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme seçeneğini sunuyoruz.

“Neden Petek Temizliği Yaptırmalıyız?”

Kombi tesisatında en çok kireç oluşan nokta suyun ısındığı bölge olan eşanjördür. Petek Temizliğinde kullanılan kimyasalların suyun geçtiği her noktaya tesir ederek kireçlenmeyi çöze ve tıkanıklığı aşarak tesisatınızın ilk günki halini almasını sağlar. Petek Temizliğini yılda bir ya da 2 yılda bir yaptırarak ısı tesisatınızdan gerekli verimi almanız mümkündür. Sizinde ev veya ofisinizdeki kombi peteklerinin yeteri kadar ısınmadığını düşünüyorsanız radyatör ya da tesisat borularınızda tıkanma var demektir. Genelde Peteklerin az ısınmasının sebebi kombi bakımının yanında petek temizliği ve petek bakımının yapılmamış olmasıdır.

“Isınmak için kalıcı çözümler”

YÜKSEK AYARDA, DÜŞÜK SICAKLIK

Zamanla kireç,pas ve tortu kalıntıları ısınmayı olumsuz etkiler.

ÜST KISIM SICAK, ALTLAR SOĞUK

Peteklerin ince gözenekli olması daha çabuk tıkanmasına neden olur. Bu yüzden üstler sıcak altlar soğuk olur.

KOMBİ ARIZALARI

Petek temizliği yapılmadan kullanılan kombilerin filtreleri tıkanarak ömrünü azaltır.

DEVRİM NİTELİĞİNDE BİR YENİLİK

KİMYASALSIZ PETEK TEMİZLEME

Kombi ve kalorifer tesisatlarına zarar vermeden, peteklerin içerisinde ki çamuru % 100 oranla çözerek, ısınmaya katkı sağlayan bir sistemle karşınızdayız. Hiç bir kimyasal kullanılmadan kesin çözüm…

STANDART SİSTEM

İLAÇLI PETEK TEMİZLEME

Devir daim sistemi ile kimyasal çözücüler kullanılarak yapılan bir petek temizleme sistemidir. Her ne kadar zaralı olsada istek üzerine ilaçlı sistem petek temizliği yapıyoruz.

TIKLA ARA