Hakkımızda

Ordu ve Bulancak Garantili Kombi Servisi

Tüm müşterilerimize, Ordu  genelinde orijinal yedek parça tercih etmelerini önermekteyiz. Servis hizmetlerimizde değişmesi gereken parçaların yerine orijinal yedek parça takıyoruz.

Değişim yapılan parçaçalara 1 yıl servis garantisi vermekteyiz. 1 yıl içinde doğabilecek herhangi bir arıza durumunda ücretsiz değişim sağlıyoruz.

Bakım ve onarım hizmetlerimiz, gerekli sertifikalara sahip, nitelikli personel tarafından sağlanmaktadır. Böylece hızlı ve doğru arıza tespiti, doğru hizmet sunmaktayız.
Personelimiz, hem teknik konularda hem de müşteri ilişkileri konusunda sürekli olarak eğitimlere tabi tutulmakta ve sürekli denetlenmektedir.

1417
Kayıtlı Müşteri
4417
Servis Sayısı
1315
Petek Temizleme
9315
Parça Değişimi
Teknik kombi Servisi, 2012 yılından beri Ordu geneline kombi servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servis hizmetinde bir devrim yaratarak, her marka ve model kombi için özel olarak eğitim almış, nitelikli kombi servis uzmanları ile t hizmet vermekteyiz.
Yıllık kombi bakımı ve acil durumlar için servis hizmetleri ile her zaman en iyi şekilde muayene edilen kombilerin arıza durumlarında tamiri ve petek temizliği gibi hizmetler verilmektedir. Kombinin can damarı olan doğalgaz tesisatındaki sorunlar için de tesisat tamiri hizmeti veren firma, nitelikli personelleri ile baştan sona kadar kombiye dair tüm detayları en iyi iyi şekilde onarıp, rutin bakımlar konusunda destek vermektedir.
Kombinin parçalarını değiştirip diğer sorunlarından anlamayan kombi servisleri gibi müşteriye gereksiz masraf çıkarmak ya da tekrarlayacak sorunlarla karşı karşıya bırakmamak için, her zaman tüm sistemin kontrolleri yapılmakta, çözümler de en doğru şekilde bulunmaktadır. Doğalgaz kullanımının aracısı olan kombiler temiz olduğu kadar bakımları yapılmadığında canlı birer bombaya dönüşmektedir.
Düzenli olarak kombi bakımlarının yaptırılması, gaz sızıntısı gibi tehlikeli durumlara yol açabilir ve oldukça ölümcül sonuçlar alınabilir. Bu nedenle her zaman önceliğimiz, kombilerin zararlı etkilerini önleyici tedbirler alıp gerekli bakım ve onarım işlerini yapmaktır.
Yılların deneyimi ile hizmet verdiğimiz müşterilerimizden her zaman memnuniyet geri dönüşü alıp Elikçi Kombi Servisi olarak ilk akla gelen kombi servisi firmalarından biri olmanın gururunu yaşayarak, her geçen gün gelişmeye devam ediyoruz.
Neler yaparız?
Temel olarak kombi servisi hizmeti veren firmamız, bununla birlikte kombi bakımı, arıza ve tesisat işleri, petek bakımı ve tamiri gibi birçok işlem yapmaktadır.
Bu işlemlerin tespit edilmesi ve gerekli olan tüm ekipmanların hazır bulundurulması için gelecek olan servis elemanlarımız, en kısa sürede sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Hizmet kalemlerimiz, genel olarak 4 aşamada detaylandırılmaktadır.
Kombi servisi ve tamir hizmetleri, rutin kombi bakımları, petek tamiri ve temizliği,  doğalgaz tesisatı hizmetlerimiz, alanında uzman personeller tarafından yapılmaktadır.
Kombi Servisi
Kombi marka ve modellerinde uzman olan personellerimiz tarafından verilen kombi servis hizmetimizde, kombinin açılıp kapanmasıyla ilgili sorunlar, sızıntılar ya da diğer problemlerinizin çözümü için çalışılmaktadır.
Kombinizin herhangi bir zaman diliminde arızalanması durumunda, servis hizmetlerimiz Türkiye’nin tüm ilçelerinde hızlı bir şekilde ihtiyacınızı karşılamak için hizmet verecektir. Kombi servisi hizmeti kapsamında değişmesi gereken parçalar değiştirilir, gerekli tamir işlemi yapılır ve kombi çalışır durumda müşteriye teslim edilir.
Kombi Bakımı
Yılda bir kez kombinin bakımının yapılması, olası sorunların da erkenden önlenmesini sağlayacaktır.
Her sonbahar başında bakımının yapılması gereken kombilerin markası ve modeli ne olursa olsun uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kombilerinizin bakımı için ekibimizden randevu aldığınızda bir iki saat içinde tüm işlemleriniz gerçekleşmiş olur.
Petek Tamiri ve Bakımı
Kombi bakımından sonra en fazla sorun yaşanan peteklerde de bakım ve temizlik işlerinin yapılması gerekmektedir. Kombinin rutin bakım ve temizliğinin yapılması, özellikle toz ve kir dolan peteklerin ısınmamasına neden olur. Bu sorun için petek temizliği ve gerekliyse kirli suyu temizleme işlemi yapılır.
Bu temizlik işlemleri konusunda uzman olan ekibimiz, her petek modeli farklı olduğu için özel araç ve gereçlerle hijyeni sağlamaktadır.
Doğalgaz Tesisatı
Doğalgaz tesisatının eski olduğu ve yenilenmesi gereken durumlarda her zaman profesyonel ekipman ve malzemelerle çalışmaya hazır olan personellerimiz, tüm tesisatın yenilenmesi ya da onarılması gereken durumlarda onarım işlerinin sağlanması için doğalgaz tesisatı kurulum ve onarım işlerini gerçekleştirmektedir.

Elikçi Kombi Servisi olarak, cihazınızın uzun ömürlü olması ve tasarruflu bir kullanım elde edilmesi için profesyonel ekibiyle 7/24 hizmetinizde! Kadrosunu alanında uzman kişilerden seçen ve Ordu’ nun tüm noktalarına hızlı servis ağı sunan Servis Ailemiz ile siz de tanışın ve kusursuz hizmet anlayışından yararlanın. Üstelik ekonomik fiyatlarla, Kredi Kartı İle Ödeme Seçeneklerimiz Mevcuttur. Garantili Kombi Servisi.

Hizmet üretimi ve sunumunda kaliteyi ön planda tutmaktayız. Hizmet standartlarını gözeterek , sektörümüzün gerektirdiği teknolojik  yenilikleri takip etmekte ve çalışmalarımızda  güncel olarak uygulamaktayız.

Hızlı ve Garantili Servis – Müşteri Memnuniyeti Odaklı
Garantili Servis ve Kaliteli İşçilik En Yakın Kombi Arıza Servisi İçin Hemen Arayın. Kombi Bakımı ve Kombi Tamir Servisi Kampanyalarımızı Öğrenmek İçin Hemen Arayın. 0534 431 25 42
TIKLA ARA